Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
AutofólieHľadať
 
 

Vitajte vo svete autofólií - v Cassovia Efekt Košice.

Použitie autofólií na sklách automobilov je dnes bežnou vecou. Pre motoristu a nášho klienta je však dôležité vedieť, že samotná fólia, jej montáž a prevedenie je vykonané s najvyššou profesionalitou. U nás v Cassovia Efekt používame len tie najkvalitnejšie autofólie značiek Llumar, ktoré sú svetoznáme vďaka svojej špičkovej kvalite.


Cassovia Efekt, spol. s r.o. je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality ISO 9001, Nielen tento, ale aj ďalšie certifikáty a ocenenia našim zákazníkom garantujú skutočne špičkové prevedenia prác na ich automobile. Pozrite si aj ukážku a postup prác pri montáži autofólií.


Cassovia Efekt okrem odbornej montáže autofólií poskytuje klientom aj montáž fólie na okná na bytoch, domoch či iných objektoch. O nich sa dočítate viac v sekcii Okenné fólie LLumar. Doplnkovou a najmä v jesennom období veľmi žiadanou službou je však aj polep fólií na ochranu laku karosérie automobilu. Tieto fólie zabraňujú najmä pri nových autách poškriabaniu z odlietavajúceho štrku a zimných posypových materiálov. Prečítajte si viac o výhodách inštalácie ochrannej fólie na karosérie.
 


 

Získali sme tri prestížne certifikáty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Na začiatku minulého roku 2006 sa vedenie našej firmy rozhodlo aplikovať systémy kvality, environmentu a bezpečnosti na našu spoločnosť.  Na začiatku to boli najprv rokovania a jednania ohľadom výberu správneho  a kvalitného certifikačného  úradu, nakoľko  na Slovensku ich pôsobí viacej. Nakoniec došlo k dohode so spoločnosťou TÜV Slovakia, ktorá určite nie je neznámou ani v zahraničí.

Po podpísaní zmluvy sa začalo postupne so zavádzaním týchto systémov. Nebolo to ľahké, ale ani úplne neznáme, nakoľko s touto problematikou sme vo väčšine kapitol už mali skúsenosti. Naša snaha nakoniec dosiahla úspech a po absolvovaní certikačných auditov nám boli udelené 20.12.2006 certifikáty:
1. Certifikát systému manažérstva kvality:     STN EN ISO 9001:2001
2. Certifikát environmentálneho manažérstva:STN EN ISO 14001:2005
3. Certifikát manažérstva BOZP:                    OHSAS 18001:1999
Bol to pre nás krásny vianočný darček. Poďakovanie patrí všetkým našim zamestnancom, ktorí aktívnym prístupom prispeli k získaniu toho, čo sme si predsavzali. 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka