Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
AutofólieHľadať
 
 

Vitajte vo svete autofólií - v Cassovia Efekt Košice.

Použitie autofólií na sklách automobilov je dnes bežnou vecou. Pre motoristu a nášho klienta je však dôležité vedieť, že samotná fólia, jej montáž a prevedenie je vykonané s najvyššou profesionalitou. U nás v Cassovia Efekt používame len tie najkvalitnejšie autofólie značiek Llumar, ktoré sú svetoznáme vďaka svojej špičkovej kvalite.


Cassovia Efekt, spol. s r.o. je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality ISO 9001, Nielen tento, ale aj ďalšie certifikáty a ocenenia našim zákazníkom garantujú skutočne špičkové prevedenia prác na ich automobile. Pozrite si aj ukážku a postup prác pri montáži autofólií.


Cassovia Efekt okrem odbornej montáže autofólií poskytuje klientom aj montáž fólie na okná na bytoch, domoch či iných objektoch. O nich sa dočítate viac v sekcii Okenné fólie LLumar. Doplnkovou a najmä v jesennom období veľmi žiadanou službou je však aj polep fólií na ochranu laku karosérie automobilu. Tieto fólie zabraňujú najmä pri nových autách poškriabaniu z odlietavajúceho štrku a zimných posypových materiálov. Prečítajte si viac o výhodách inštalácie ochrannej fólie na karosérie.
 


 

Vitajte na firemnom portáli spoločnosti Cassovia Efekt

 

Stredisko Fólie sa zaoberá dodávkou a montážou okenných a automobilových fólií značky LLumar. Firma má osvedčenie hromadného dovozcu pre autofólie a je výhradným distribútorom fólií LLUMAR pre Slovensko.

 

Viac informácii

 

Stredisko Stavebná chémia sa zaoberá hlavne veľkoobchodom s výrobkami stavebnej chémie ako sú silikóny, tmely, PUR peny, lepidlá ale aj náradie pre remeselníkov a stavbárov, široký výber štetcov a maliarskych potrieb a iné.

 

Viac informácii


 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka