Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
AutofólieHľadať
 
 

Najčastejšie otázky o autofóliách

Vo chvíli, keď sa klient rozhodne pre využitie autofólií na svojom vozidle, podrobne mu vysvetlíme, ako budeme na jeho aute pracovať. Je pre nás dôležité, aby každý klient presne vedel, čo môže očakávať od nás, od inštalovaného materiálu a od správania svojho "vynoveného" auta. Aké sú najčastejšie otázky pri našej práci?

 

Ako dlho bude trvať montáž autofólií?
Samotná dĺžka inštalácie fólií je závislá na tom, na aký typ automobilu sa inštaluje. Spravidla však aplikácia autofólií trvá do troch hodín.

 

Prečo používame iba fólie Llumar? 
V Cassovia Efekt pracujeme len s tými najkvalitnejšími fóliami Llumar. Na začiatku našej existencie sme mali na výber - poskytovať lacné riešenie širokej verejnosti a o pár rokov by k nám neprišiel nik, pretože referencie sa pri tejto službe šíria rýchlo. Preto sme šli cestou špičkovej kvality a tá sa nám oplatila a našim klientom osvedčila.

 

Aký typ fólií sa hodí na konkrétne auto?

Samotné fólie sa vyhotovujú v rôznych typoch a variantoch. Autofólie sa líšia najmä farebným odtieňom a tým pádom aj technicky - na základe prestupu slnečnej energie do vozidla, prestupu UV žiarenia a ďalšie. Výber vhodného odtieňa vám vieme samozrejeme aj demonštrovať na ukážkach realizovaných montáží.

 

Aký je rozdiel medzi autofóliou a bezpečnostnou fóliou?

Kým pri štandardnej autofólii je primárny dôraz kladený na pohodlie v aute, bezpečnostné fólie určené pre automobily sú v hrúbke 100 alebo 175 mikrónov. U skiel nalepených s fóliou drží celé sklo pokope. Pozrite si aj ilustračné video, ktoré Vás presvedčí k inštalácii bezpečnostnej fólie alebo minimálne autofólie (tie sú tenšie ako bezpečnostné).

 

Môžem pracovať s oknami, na kotrých sú fólie, tak ako doteraz? Vyťahovať ich, vyhrievať, umývať?

Áno. Vaše auto môžete po aplikácii fólie riadne užívať. Pri vyťahovacích oknách venujeme veľkú pozornosť inštalácii, aby ste okno sťahovali a vyťahovali bez problémov. Preto je dôležité, aby Vám montáž fólie realizoval profesionálne školený pracovník z Cassovia Efekt a nie "známy", pretože ak nie je fólia špeciálne vymeraná a aplikovaná, vtedy uvidíte rozdiel v kvalite inštalácie.

 

Ako spoznám, že mi vo firme skutočne namontovali pravú fóliu Llumar a kvalita prác je skutočne perfektná?

Autofólie Llumar sa dajú tvarovať, preto je možné použiť na všetky typy vozidiel. Fólia sa inštaluje vždy z jedného kusu. Fólia je označená homologizačnou značkou vyrazenou na fólii potvrdzujúcou pravosť a kvalitu fólií. Cassovia Efekt spol. s r.o. má špeciálny stroj na potlač značky priamo do fólie (väčšina ostatných značiek lepia nálepku medzi sklo a fóliu). Inštaláciu môžu vykonávať len autorizované a atestované servisné strediská. Zákazníkovi rovnako vydáme potvrdenie o odbornej montži autofólie chránené viacerými ochrannými znakmi.

 

 

 

 


 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka