Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
AutofólieHľadať
 
 

O spoločnosti

Firma Cassovia Efekt funguje na Slovensku už od roku 1991. Začínala ako združenie fyzických osôb a jej hlavný predmet bol montáž okenných fólií. Postupným rozrastaním pribudli aj ďalšie činnosti v oblasti veľkoobchodu so stavebnou chémiou a náradím pre remeselníkov. V roku 1999 sa firma zápisom do obchodného registra transformovala na Cassovia Efekt, spol. s r.o. Košice. Činnosť firmy zabezpečuje 16 zamestnancov v dvoch strediskách.

 

Stredisko Fólie sa zaoberá dodávkou a montážou okenných a automobilových fólií značky LLumar. Firma je držiteľom osvedčenia zástupcu výrobcu pre autofólie a je výhradným distribútorom fólií LLUMAR pre Slovensko. Kvalita prác je zabezpečená vyškolenými špecialistami priamo od výrobcu. Všetky dodávané fólie majú slovenské certifikáty v zmysle platnej legislatívy. Firma má svoje servisné strediská po celom Slovensku, ktoré sú takisto pravidelne preškolované.

 

Stredisko Stavebná chémia sa zaoberá hlavne veľkoobchodom s výrobkami stavebnej chémie ako sú silikóny, tmely, PUR peny, lepidlá ale aj náradie pre remeselníkov a stavbárov, široký výber štetcov a maliarskych potrieb a iné. Všetky ponúkané tovary si môžete pozrieť vo vzorkovni. Pôsobnosť je v rámci celého Slovenska aj v zahraničí.

V roku 2006 spoločnosť získala výhradné zastúpenie renomovaného výrobcu sekundových lepidiel fy. KROXX Inc. pre Slovensko, Maďarsko a Slovinsko.


V decembri roku 2006 boli firme udelené 3 prestížne certifikáty a od roku 2012 naďalej pokračuje:

ISO STN EN 9001:2009 certifikát systému manažérstva kvality

 

 

 

 

 

 

 

Ak Vás naša ponuka zaujala radi Vám podáme bližšie informácie na našich strediskách.


 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka