Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
AutofólieHľadať
 
 

Vitajte vo svete autofólií - v Cassovia Efekt Košice.

Použitie autofólií na sklách automobilov je dnes bežnou vecou. Pre motoristu a nášho klienta je však dôležité vedieť, že samotná fólia, jej montáž a prevedenie je vykonané s najvyššou profesionalitou. U nás v Cassovia Efekt používame len tie najkvalitnejšie autofólie značiek Llumar, ktoré sú svetoznáme vďaka svojej špičkovej kvalite.


Cassovia Efekt, spol. s r.o. je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality ISO 9001, Nielen tento, ale aj ďalšie certifikáty a ocenenia našim zákazníkom garantujú skutočne špičkové prevedenia prác na ich automobile. Pozrite si aj ukážku a postup prác pri montáži autofólií.


Cassovia Efekt okrem odbornej montáže autofólií poskytuje klientom aj montáž fólie na okná na bytoch, domoch či iných objektoch. O nich sa dočítate viac v sekcii Okenné fólie LLumar. Doplnkovou a najmä v jesennom období veľmi žiadanou službou je však aj polep fólií na ochranu laku karosérie automobilu. Tieto fólie zabraňujú najmä pri nových autách poškriabaniu z odlietavajúceho štrku a zimných posypových materiálov. Prečítajte si viac o výhodách inštalácie ochrannej fólie na karosérie.
 


 

Majstrovstvá Európy v aplikácii automobilových fólií

Vo firemných priestoroch CPFilms Vertriebs GmbH sa uskutočnil 4. ročník šampionátu v lepení autofólií. 75 účastníkov     z   viac ako 15    štátov sa    v tomto ročníku zapojilo do prestížnej súťaže o titul európskeho šampióna.

Po prvýkrát sa so silnou konkurenciou popasovali aj zástupcovia zo Slovenska, Martin Béreš – firma BELF z Banskej Bystrice a Marek Merta - firma Cassovia Efekt, spol. s r.o. Košice. Pod dohľadom medzinárodných rozhodcov a početného odborného publika, súťažiaci  v kvalifikačných kolách bojovali o postup do finále, v ktorom bojovalo 6 najlepších.


V kvalifikácií bol na aplikáciu vybratého zadného   skla   automobilu časový limit 20 minút, pričom sa hodnotila čistota, presnosť aplikácie, tepelné formovanie fólie    a   dosiahnutý       čas.   Naši    sa v konkurencii vôbec nestratili. Martin Béreš   skončil   na výbornom celkovom 8. mieste, pričom sa umiestnil pred účastníkmi      z      Maďarska,     Čiech   i Anglicka. Vzhľadom na premiéru, milé prekvapenie, ktoré uznanlivo komentovala aj konkurencia. Nestratil sa ani náš druhý zástupca, Marek Merta, ktorý skončil v druhej tretine štartového poľa.


Diváci si mohli vychutnať profesionálne ťahy pri tvarovaní fólie, chirurgickú presnosť orezania okrajov a čistotu aplikácie súťažiacich. Vo finále sa podmienky priostrili a v limite 40 minút bolo treba naaplikovať fóliu na zadné sklo, so značne vypuklým tvarom a na bočné sklo dverí, bez vyberania.


Celkove nakoniec     zvíťazil    súťažiaci z Talianska, pred Belgičanom a majstrom Nemecka. Samostatné majstrovstvá Nemecka sa konali v predchádzajúci deň.


Radi by sme aj touto cestou poďakovali organizátorom z CPFilms Bielefeld za perfektne zorganizovanú súťaž,  vynikajúcu   atmosféru , spoločenský   program  a možnosť stretnúť  a podebatiť s priateľmi.


Kompletnú galériu fotografií si môžete pozrieť tu
(ME, Bielefeld 2005)

Ďakujeme, Danke schoen, Thank you.


 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka